Uniwersalna odzież robocza marki pro-wear łączy w sobie wysoką jakość wykonania, unikalne wzornictwo i praktyczną funkcjonalność. Uniwersalność tej odzieży polega na szerokim zakresie zastosowania w wielu grupach roboczych i obszarach zarówno podczas pracy wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnętrz nie zależnie od pogody i pory roku. Podczas projektowania każdej linii naszych produktów przykładamy szczególną uwagę do zapewnienia swobody ruchu i komfortu noszenia. W procesie szycia wykorzystujemy najwyższej klasy tkaniny i materiały, które zapewniają wysoką wytrzymałość i odporność na czynniki zewnętrzne.

Naszym niewątpliwym atutem jest możliwość projektowania odzieży roboczej na specjalne zamówienie naszych klientów. Możecie Państwo stworzyć wspólnie z nami unikalną odzież roboczą, która pozwoli wyróżnić się na tle innych firm oraz będzie znakiem rozpoznawczym Państwa pracowników. Możemy również odtworzyć lub powielić już istniejące modele i wzory ubrań stosowane przez Państwa firmę.

W NASZEJ OFERCIE UNIWERSALNEJ ODZIEŻY ROBOCZEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO:

overhalls
komplety robocze
hoodie
bluzy robocze
jeans
spodnie robocze
dungarees
kombinezony robocze
hoodie(1)
polary
shirt
koszule flanelowe

DODATKOWE INFORMACJE

• szyjemy odzież na zamówienie z odpowiednim dopasowaniem rozmiaru,

• istnieje możliwość zamówienia rozmiarów niestandardowych (BIG),

• każdy produkt jest pakowany indywidualnie w woreczki foliowe chroniące przed zabrudzeniem,

• istnieje możliwość personalizacji zamówionej odzieży roboczej poprzez umieszczenie na produkcie naklejki z imieniem i nazwiskiem bądź numerem identyfikacyjnym np. pracownika firmy.

Odzież robocza teraz również z opcją znakowania – sprawdź naszą ofertę!

Nasze realizacje

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta

phone-call
kontakt