Oferta odzieży serwisowej skierowana jest do przedsiębiorstw sektora usługowego, które dbają o estetyczny i profesjonalny wygląd swoich pracowników. Jednolita odzież robocza wykonana z wysokiej klasy materiałów buduje wizerunek profesjonalizmu w oczach klientów oraz zapewnia lepszy odbiór całej usługi. Również samo przedsiębiorstwo zapewniające swoim pracownikom wysokiej jakości odzież roboczą jest odbierane przez klientów jako profesjonalne i godne zaufania. W wielu przypadkach nie bez znaczenia pozostaje również komfort i funkcjonalność odzieży serwisowej, która ma zapewnić bardziej efektywne wykonywanie pracy.

Produkowana przez nas odzież serwisowa wykorzystywana jest głównie w gastronomii, handlu, służbie zdrowia i w przedsiębiorstwach świadczących usługi specjalistyczne (np. salony kosmetyczne, SPA i wellnes) wszędzie tam, gdzie pracownicy mają styczność z kontrahentami. Dodatkowo odzież serwisowa cieszy się dużą popularnością w przedsiębiorstwach produkcyjnych z branży gastronomicznej czy kosmetycznej gdzie pełni również funkcje ochronne.

W NASZEJ OFERCIE UNIWERSALNEJ ODZIEŻY SERWISOWEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO:

apron(1)
fartuchy
apron
zapaski
clothes(1)
komplety
clothes
spodnie
shirt
koszule
kilt
spódnice
hat
czapki

DODATKOWE INFORMACJE

• szyjemy odzież na zamówienie z odpowiednim dopasowaniem rozmiaru,

• istnieje możliwość zamówienia rozmiarów niestandardowych (BIG),

• każdy produkt jest pakowany indywidualnie w woreczki foliowe chroniące przed zabrudzeniem,

• istnieje możliwość personalizacji zamówionej odzieży roboczej poprzez umieszczenie na produkcie naklejki z imieniem i nazwiskiem bądź numerem identyfikacyjnym np. pracownika firmy.

Odzież robocza teraz również z opcją znakowania – sprawdź naszą ofertę!

Nasze realizacje

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta

phone-call
kontakt