Oferta znakowania odzieży przede wszystkim skierowana jest do firm i przedsiębiorstw, którym najbardziej zależy na tym aby ich firma była wyróżniona i zauważalna na tle innych – a taki efekt uzyskają dzięki odzieży oznaczonej swoim logo. Przyjmujemy zlecenia także od osób indywidualnych. Realizujemy zamówienia już od 1 sztuki zarówno na odzieży z naszego asortymentu, jak również na powierzonej przez klienta. Nasi klienci i ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego w naszej firmie mogą liczyć na profesjonalną poradę i przedstawienie najlepszych rozwiązań dotyczących  znakowania. Posiadamy nowoczesny park maszynowy umożliwiający uzyskiwanie najwyższej jakości nadruków.

DOSTĘPNE METODY ZNAKOWANIA

Haft komputerowy

Haft komputerowy jest najbardziej ekskluzywną i trwałą metodą znakowania. Wykonujemy bluzy z haftem na zamówienie, oraz haft na różnych elementach garderoby, takich jak: czapki, koszule, polary, jak również na ręcznikach czy torbach. Nasza firma posiada w swojej ofercie gładkie, trwałe nici w bardzo bogatej kolorystyce oraz nici metalizowane. Wykonujemy także naszywki i emblematy.

Sublimacja

Sublimacja to metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych. Najczęściej tę metodę wykorzystuje się do nadruków na odzieży sportowej: koszulkach, topach, bluzach, a także dodatkach, np. poduszkach. Ze względu na to, że jest to proces chemiczny, sublimacja na trwałe wnika w struktury materiału, dzięki czemu jest odporna na wielokrotne pranie i niewyczuwalna w dotyku. Doskonale odwzorowuje wielokolorowe zdjęcia i grafiki.

Folia flex

Gładkie, jednokolorowe folie w wielu odcieniach, które przenoszone są na materiał przy pomocy wysokiej temperatury, dzięki czemu nadruk wykonany tą metodą jest niezwykle trwały. W naszej ofercie, poza foliami w standardowych kolorach, znajdują się również folie flex ozdobne z różnymi efektami: brokatowym, złotym i srebrnym, matowym, odblaskowym. Folie flex można stosować na wszystkich rodzajach tekstyliów: bawełnie, poliestrze, elastanie i innych.

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta

phone-call
kontakt