Od ponad 20 lat zaopatrujemy lokalne przedsiębiorstwa, sklepy z artykułami BHP i klientów indywidualnych w wysokiej klasy odzież roboczą własnej produkcji. Dziś nasza firma skupia się na dwóch głównych obszarach działania:

Jako jedyna firma w regionie zajmujemy się produkcją odzieży roboczej na indywidualne zamówienie klienta. W naszej ofercie znajdą Państwo odzież standardową, serwisową i specjalistyczną wykonywaną z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria BHP i środki ochrony indywidualnej renomowanych polskich i światowych producentów.

Firma „Perfect-haft” powstała w 2008 r. Początkowo w ofercie firmy znajdowało się tylko znakowanie odzieży poprzez logo haftowane komputerowo. Z czasem wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów oferta została poszerzona o dodatkowe techniki zdobienia odzieży – sublimację oraz nadruki z folii flex.

PRODUKUJEMY ODZIEŻ MIĘDZY INNYMI DLA:

factory
przemysłu, jak np. budownictwo, przemysł maszynowy, spożywczy
work-tools
służb komunalnych i drogowych
car-insurance
sektora usługowego, jak np. warsztaty samochodowe, firmy transportowe, sprzątające,
welder
spawaczy, ślusarzy
oil
branży paliwowej (odzież antyelektrostatyczna i trudnopalna)

JAKOŚĆ I DOŚWIADCZENIE

Dysponujemy rozbudowanym parkiem maszynowym wyposażonym w profesjonalne maszyny m.in overlocki, stebnówki, ryglówki, dziurkarki, guzikarki, napownice itd, renomowanych firm takich jak: JUKI, BROTHER, DÜRKOP ADLER. Posiadamy również własną krojownie, dział prasowania i pakowania.

Wszystkie maszyny i urządzenia obsługiwane są przez doświadczonych operatorów dzięki czemu możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonania i precyzje w każdym detalu.

Do produkcji naszej odzieży używamy wyłącznie najlepszej jakości materiałów i nici dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom odzież najwyższej jakości z wykorzystaniem unikalnego wzornictwa oraz praktyczną funkcjonalnością.