Odzież robocza specjalistyczna ma zastosowanie w przypadku stanowisk pracy narażonych na niebezpieczne czynniki zewnętrzne takie jak temperatura, elektryczność czy środki chemiczne. W przypadku tego typu odzieży najważniejszym czynnikiem jest bezpieczeństwo dlatego warto postawić na sprawdzone rozwiązania doświadczonych producentów. Pro-wear posiada ponad 20 letnie doświadczenie w projektowaniu i szyciu atestowanej odzieży ochronnej, która doskonale sprawdza się na stanowiskach pracy narażonych na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Optymalne rozwiązania w zakresie odzieży ochronnej łączą w sobie wysokie bezpieczeństwo i odporność oraz komfort i ergonomię. Nasi projektanci przykładają zatem szczególną uwagę do doboru odpowiednich materiałów oraz kroju odzieży ochronnej tak aby nie utrudniała ona pracy i nie krępowała ruchów.

W NASZEJ OFERCIE UNIWERSALNEJ ODZIEŻY SPECJALISTYCZNEJ ZNAJDĄ PAŃSTWO:

apron
odzież antystatyczna
apron
odzież trudnopalna
apron
odzież wodo i olejoodporna

OZDOBNE INFORMACJE

• szyjemy odzież na zamówienie z odpowiednim dopasowaniem rozmiaru,

• istnieje możliwość zamówienia rozmiarów niestandardowych (BIG),

• każdy produkt jest pakowany indywidualnie w woreczki foliowe chroniące przed zabrudzeniem,

• istnieje możliwość personalizacji zamówionej odzieży roboczej poprzez umieszczenie na produkcie naklejki z imieniem i nazwiskiem bądź numerem identyfikacyjnym np. pracownika firmy.

Odzież robocza teraz również z opcją znakowania – sprawdź naszą ofertę!

Nasze realizacje

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z działem obsługi klienta

phone-call
kontakt